1 / 14Villager
Spenjalnik Fuse VAT 3520 Villager
SKU: S224470
5.0/5 (1 ocen)
99,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Opomba: naprava se dobavlja brez polnilnika in baterije.
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Fuse spenjalniki |
| Tip baterije | Li-ion |
| Dolžina sponk | 15 min-25 mm |
| Blagovna znamka | Villager |
| Dolžina žebljev | 15 min-32 mm |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 18 V |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Št. udarcev na minuto | 20 |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 2.91 kg |
Opis izdelka
Opomba: naprava se dobavlja brez polnilnika in baterije.