
Villager
Snežna freza bencinska VST 70 Villager
SKU: S219790
5.0/5 (1 ocen)
1249,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Nastavljiv kot in doseg čiščenja Električni zaganjalnik Ogrevan ročaj LED luč
Tehnične lastnosti
| Domet | 5 - 11 m |
| Kategorija | Bencinska snežna freza |
| Tip motorja | 4-taktni |
| Moč motorja | 4.4 kW |
| Vrsta prenosa | Torna plošča/diferencial |
| Blagovna znamka | Villager |
| Delovna globina | 510 mm |
| Delovna širina | 665 mm |
| Število obratov | 3600 rpm |
| Prostornina motorja | 212 cm³ |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Premer koles - čistilci | 365 mm |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 107.75 kg |
| Št. hitrosti (naprej/nazaj) | 6 naprej, 2 nazaj |
Opis izdelka
Nastavljiv kot in doseg čiščenja Električni zaganjalnik Ogrevan ročaj LED luč

