1 / 9Villager
Škropilnica akum. VBS 1620-1BCB Fuse Villager
SKU: S219625
5.0/5 (1 ocen)
139,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Akumulator 2Ah Polnilnik 2.4 A
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Fuse škropilnice |
| Tip baterije | Li-ion |
| Blagovna znamka | Villager |
| Domet - škropilnice | 3 m |
| Priključna napetost | 18 V |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 6.22 kg |
| Delovni tlak - škropilnice | 2.7 - 4.0 bar |
| Prostornina rezervoarja - škropilnice | 16 l |
Opis izdelka
Akumulator 2Ah Polnilnik 2.4 A