-25%Villager
Škarje za živo mejo 68-88cm HS 116 Villager
SKU: S219803
5.0/5 (1 ocen)
14,99 €19,99 €Prihranite 5,00 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Škarje za obrezovanje in rezanje vej so vrsta škarij, ki se uporabljajo za rastline. Dovolj močne so, da obrezujejo trde veje dreves in grmovja, včasih tudi do 3 cm debeline. Uporabljajo se v vrtnarstvu, kmetijstvu, vzgoji rastlin, poljedelstvu, aranžiranju cvetja in pri ohranjanju narave, kjer je p
Tehnične lastnosti
| Ročaj | Teleskopski |
| Kategorija | Škarje za živo mejo |
| Blagovna znamka | Villager |
| Material rezila | Jeklo 65 Mn |
| Material ročaja | Jeklo |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 1.8 kg |
| Tip - orodje za obrezovanje | Škarje za živo mejo |
| Dolžina - orodje za obrezovanje | 675-875 mm |
| Premer rezanja - orodja za obrezovanje | 5 mm |
Opis izdelka
Škarje za obrezovanje in rezanje vej so vrsta škarij, ki se uporabljajo za rastline. Dovolj močne so, da obrezujejo trde veje dreves in grmovja, včasih tudi do 3 cm debeline. Uporabljajo se v vrtnarstvu, kmetijstvu, vzgoji rastlin, poljedelstvu, aranžiranju cvetja in pri ohranjanju narave, kjer je potrebno natančno vzdrževanje habitatov.



