-33%Villager
Škarje za trgatev 20cm PS 107 Villager
SKU: S219634
5.0/5 (1 ocen)
5,99 €8,99 €Prihranite 3,00 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Škarje za obrezovanje in rezanje vej so vrsta škarij, ki se uporabljajo za rastline. So dovolj močne, da obrezujejo trde veje dreves in grmovja, včasih tudi do 3 cm debeline. Uporabljajo se v vrtnarstvu, kmetijstvu, gojenju rastlin, poljedelstvu, aranžiranju cvetja in ohranjanju narave, kjer je potr
Tehnične lastnosti
| Ročaj | Klasičen |
| Kategorija | Vinogradniške škarje |
| Blagovna znamka | Villager |
| Material rezila | Jeklo 55 |
| Material ročaja | Jeklo |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 0.23 kg |
| Tip - orodje za obrezovanje | Škarje za obrezovanje |
| Dolžina - orodje za obrezovanje | 200 mm |
| Premer rezanja - orodja za obrezovanje | 5 mm |
Opis izdelka
Škarje za obrezovanje in rezanje vej so vrsta škarij, ki se uporabljajo za rastline. So dovolj močne, da obrezujejo trde veje dreves in grmovja, včasih tudi do 3 cm debeline. Uporabljajo se v vrtnarstvu, kmetijstvu, gojenju rastlin, poljedelstvu, aranžiranju cvetja in ohranjanju narave, kjer je potrebno natančno vzdrževanje habitatov.