
Villager
Škarje teleskopske 152–260 cm TP 119 Villager
SKU: S217643
5.0/5 (1 ocen)
24,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Škarje za obrezovanje in rezanje vej so škarje, ki se uporabljajo za rastline. So dovolj močni, da režejo trde veje dreves in grmovja, včasih tudi do 3 cm debele. Uporabljajo se v vrtnarstvu, poljedelstvu, žlahtnjenju rastlin, poljedelstvu, aranžerstvu in naravovarstvu, kjer je potrebno fino vzdržev
Tehnične lastnosti
| Ročaj | Teleskopski |
| Kategorija | Vejnarji |
| Blagovna znamka | Villager |
| Material rezila | Jeklo 65 Mn |
| Material ročaja | Aluminij |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 1.34 kg |
| Tip - orodje za obrezovanje | Teleskopske škarje |
| Dolžina - orodje za obrezovanje | 1520-2600 mm |
| Premer rezanja - orodja za obrezovanje | 20 mm |
Opis izdelka
Škarje za obrezovanje in rezanje vej so škarje, ki se uporabljajo za rastline. So dovolj močni, da režejo trde veje dreves in grmovja, včasih tudi do 3 cm debele. Uporabljajo se v vrtnarstvu, poljedelstvu, žlahtnjenju rastlin, poljedelstvu, aranžerstvu in naravovarstvu, kjer je potrebno fino vzdrževanje rastišča.



