-36%Villager
Škarje cepilne GT 121 Villager
SKU: S219811
5.0/5 (1 ocen)
7,99 €12,49 €Prihranite 4,50 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Villager cepilne škarje GT 121 so namenjene obrezovanju in cepljenju sadnega drevja, zasnovane pa so tako, da omogočajo popoln spoj na cepljeni veji.
Tehnične lastnosti
| Ročaj | Klasičen |
| Kategorija | Univerzalne škarje |
| Blagovna znamka | Villager |
| Material rezila | Jeklo 65 Mn |
| Material ročaja | Plastika |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 0.36 kg |
| Tip - orodje za obrezovanje | Orodje za obrezovanje |
| Dolžina - orodje za obrezovanje | 200 mm |
| Premer rezanja - orodja za obrezovanje | 10 mm |
Opis izdelka
Villager cepilne škarje GT 121 so namenjene obrezovanju in cepljenju sadnega drevja, zasnovane pa so tako, da omogočajo popoln spoj na cepljeni veji.



