1 / 9Villager
Škarje bencinske za ž. mejo VHPT 27E Villager
SKU: S217640
5.0/5 (1 ocen)
199,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Antivibracijski sistem Profesionalno rezilo
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinski obrezovalniki za živo mejo |
| Tip rezila | Protipomično, dvojno |
| Tip motorja | 2-taktni |
| Moč motorja | 0.65 kW |
| Vrsta ročaja | Vrtljiv ročaj |
| Premer rezanja | do 20 mm |
| Blagovna znamka | Villager |
| Dolžina rezila | 600 mm |
| Število obratov | 6500 rpm |
| Tip nosilca rezila | Jeklo |
| Prostornina motorja | 22.5 cm³ |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 7.08 kg |
| Širina košnje z nožem | 550 mm |
Opis izdelka
Antivibracijski sistem Profesionalno rezilo