1 / 7Villager
Škarje Akumulatorske Za Živo Mejo HT 6140 Zen Villager
SKU: S227218
5.0/5 (1 ocen)
159,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Napredna tehnologija rezanja za izjemne rezultate: ZEN baterijski trimer za živo ograjo Villager HT 6140 predstavlja vrhunec tehnologije trimanja žive ograje. Opremljen je zanesljivim motorjem s krtačkami, podprt z močno baterijo 36V (maksimalno 40V), ki zagotavlja stalne performanse s hitrostjo mot
Tehnične lastnosti
| Kategorija | ZEN Akumulatorski obrezovalniki za živo mejo |
| Premer rezanja | 23 mm |
| Čas polnjenja | 2Ah - 50 min; 4Ah - 100 min; 8Ah - 200 min |
| Blagovna znamka | Villager |
| Dolžina rezila | 545 mm |
| Priključna napetost | 40 V |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 3.72 kg |
| Širina košnje z nožem | 500 mm |
| Število obratov - el./aku. orodje | 1500 rpm |
Opis izdelka
Napredna tehnologija rezanja za izjemne rezultate: ZEN baterijski trimer za živo ograjo Villager HT 6140 predstavlja vrhunec tehnologije trimanja žive ograje. Opremljen je zanesljivim motorjem s krtačkami, podprt z močno baterijo 36V (maksimalno 40V), ki zagotavlja stalne performanse s hitrostjo motorja 2800/min. To omogoča hitro in učinkovito trimanje brez žrtvovanja natančnosti. ZEN trimer ima natančno izdelano lasersko rezilo, ki zagotavlja ostre in čiste reze. Rezilo dosega dolžino 610 mm z