1 / 4Villager
Rezalnik abrazivni VLN 1308 Villager
SKU: S221297
5.0/5 (1 ocen)
187,49 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- Nastavitev kota rezanja - Blokada vretena
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Rezalnik abrazivni |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 2000 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Premer žaginega lista | 355 mm / 25.4 mm |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 18.21 kg |
| Vpenjalna glava rezanja (0°/45°) | 115 mm x 90 mm |
| Vpenjalna glava rezanja (0°/90°) | 130 mm x 130 mm |
| Število obratov - el./aku. orodje | 3800 rpm |
Opis izdelka
- Nastavitev kota rezanja - Blokada vretena