1 / 6Villager
Puhalnik-sesalnik elekt VEBV 3000 Villager
SKU: S219785
5.0/5 (1 ocen)
69,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Rezilo za drobljenje Podaljšek cevi Grablje
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električni puhalniki |
| Blagovna znamka | Villager |
| Način delovanja | Puhalnik/sesalnik |
| Priključna moč | 3000 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Največji pretok zraka | 16 m³/min |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 4.92 kg |
| Največja hitrost pihanja | 83 m/s |
| Prostornina koša - Puhalniki | 45 l |
Opis izdelka
Rezilo za drobljenje Podaljšek cevi Grablje