-20%1 / 6Villager
Prezračevalnik el. VAS 1500 P Villager
SKU: S217636
5.0/5 (1 ocen)
119,99 €149,99 €Prihranite 30,00 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Prezračevanje Grabljenje
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električni prezračevalnik |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 1500 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Tip prezračevalnika | Valj z rezili in vzmetmi |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Delovna višina/globina | 20 mm (od -12 mm do + 5 mm) |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 18.5 kg |
| Tip pogona - prezračevalniki | Brez pogona |
| Delovna širina - prezračevalniki | 380 mm |
| Stopnje nastavitve višine/globine | 6 nivojev, centralno |
| Prostornina koša - prezračevalniki | 50 l |
Opis izdelka
Prezračevanje Grabljenje