1 / 5Villager
Prezračevalnik bencinski VPS 290 Villager
SKU: S219346
5.0/5 (1 ocen)
399,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Zračevanje Kultiviranje trate
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinski prezračevalnik |
| Tip motorja | Villager 4-taktni |
| Moč motorja | 4 kW |
| Blagovna znamka | Villager |
| Število obratov | 3400 rpm |
| Prostornina motorja | 212 cm³ |
| Tip prezračevalnika | Valj z rezili in vzmetmi |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Delovna višina/globina | 25 mm (od -5 mm do + 15 mm) |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 42.57 kg |
| Tip pogona - prezračevalniki | Brez pogona |
| Delovna širina - prezračevalniki | 400 mm |
| Stopnje nastavitve višine/globine | 6 nivojev, centralno |
| Prostornina koša - prezračevalniki | 45 l |
Opis izdelka
Zračevanje Kultiviranje trate