1 / 8Villager
Prekucnik bencinski Villy 400 WD Villager
SKU: S223287
5.0/5 (1 ocen)
1499,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Kiper spredaj
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Dumper - bencijski prekucnik |
| Tip motorja | 4-taktni |
| Moč motorja | 4.1 kW |
| Višina ročke | 890 mm |
| Blagovna znamka | Villager |
| Število obratov | 3600 rpm |
| Velikost zabojnika | 940 x 635 x 330 |
| Prostornina motorja | 196 cm³ |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 165 kg |
| Hitrosti - bencinski prekucnik | 3 naprej, 1 nazaj |
| Vrsta menjalnika - bencinski prekucnik | Zobniški prenos |
Opis izdelka
Kiper spredaj