-26%1 / 5Villager
Prekopalnik električni VTB 1400 E Villager
SKU: S219349
5.0/5 (1 ocen)
129,99 €174,99 €Prihranite 45,00 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
4 standardnih rezil Transportna kolesa
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električni prekopalniki |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 1400 W |
| Število rotorjev | 4 |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 13.89 kg |
| Tip prenosa - prekopalniki | Direkten prenos |
| Delovna širina - prekopalniki | 400 mm |
| Št. hitrosti (naprej/nazaj) - prekopalniki | 1 naprej |
Opis izdelka
4 standardnih rezil Transportna kolesa
