1 / 9Villager
Prekopalnik Akumulatorski VCT 3640 Villager
SKU: S227247
5.0/5 (1 ocen)
199,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Čas delovanja z baterijo Fuse: 1.5Ah – 60 min 2Ah – 90 min 3Ah – 120 min 4Ah – 180 min 6Ah – 240 min Čas polnjenja s polnilnikom: 2.4A/1.5Ah – 45 min; 2.4A/2Ah – 60 min; 2.4A/3Ah – 90 min; 2.4A/4Ah – 120 min; 2.4A/6Ah – 180 min 4.5A/1.5Ah – 45 min; 4.5A/2Ah – 55 min; 4.5A/3Ah – 55 min; 4.5A/4Ah –
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Fuse kultivatorji |
| Blagovna znamka | Villager |
| Delovna globina | 220 mm |
| Tip elektromotorja | Indukcijski elektromotor |
| Priključna napetost | 36 V |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 12.5 kg |
| Delovna širina - prekopalniki | 360 mm |
| Število obratov - el./aku. orodje | 180 rpm |
Opis izdelka
Čas delovanja z baterijo Fuse: 1.5Ah – 60 min 2Ah – 90 min 3Ah – 120 min 4Ah – 180 min 6Ah – 240 min Čas polnjenja s polnilnikom: 2.4A/1.5Ah – 45 min; 2.4A/2Ah – 60 min; 2.4A/3Ah – 90 min; 2.4A/4Ah – 120 min; 2.4A/6Ah – 180 min 4.5A/1.5Ah – 45 min; 4.5A/2Ah – 55 min; 4.5A/3Ah – 55 min; 4.5A/4Ah – 65 min; 4.5A/6Ah – 90 min 2×4.5A/1.5Ah – 45 min; 2×4.5A/2Ah – 55 min; 2×4.5A/3Ah – 55 min; 2×4.5A/4Ah – 65 min; 2×4.5A/6Ah – 90 min Priporočeni polnilniki: 2.4A, 4.5A, 2×4.5A Oprema: Orodje brez ba