1 / 9Villager
Pometalni stroj VSS 100 Villager
SKU: S219787
5.0/5 (1 ocen)
1299,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Čistilec Zbiralnik (opcijsko) Snežni plug (opcijsko) Nastavitev višine krtače Nastavitev kota krtače
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Pometalni stroj |
| Tip motorja | 4-taktni |
| Moč motorja | 3.6 kW |
| Vrsta prenosa | Funkcionalna plošča/klinasti jermen |
| Blagovna znamka | Villager |
| Delovna širina | 1000 mm |
| Število obratov | 3600 rpm |
| Prostornina motorja | 173 cm³ |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 80 kg |
| Št. hitrosti (naprej/nazaj) | 3 naprej, 1 nazaj |
Opis izdelka
Čistilec Zbiralnik (opcijsko) Snežni plug (opcijsko) Nastavitev višine krtače Nastavitev kota krtače
