1 / 5Villager
Nadrezkar VLN 1205 Villager
SKU: S224474
5.0/5 (1 ocen)
79,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Vzporedno vodilo Krožno vodilo Šablonsko vodilo Cev za prah 6 mm adapter Ključ Zaščitni pokrov proti prahu
Tehnične lastnosti
| Vpetje | 6 mm, 8 mm |
| Kategorija | Električni nadrezkar |
| Blagovna znamka | Villager |
| Globina rezkanja | 55 mm |
| Priključna moč | 1200 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 4.47 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 11000 - 30000 rpm |
Opis izdelka
Vzporedno vodilo Krožno vodilo Šablonsko vodilo Cev za prah 6 mm adapter Ključ Zaščitni pokrov proti prahu