1 / 8Villager
Nadrezkar Fuse VLN 1020 Villager
SKU: S224466
5.0/5 (1 ocen)
74,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Opomba: naprava se dostavlja brez polnilnika in baterije.
Tehnične lastnosti
| Vpetje | 6 mm |
| Kategorija | Fuse rezkalniki |
| Blagovna znamka | Villager |
| Globina rezkanja | 25.4 mm |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 1.27 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 25000 rpm |
Opis izdelka
Opomba: naprava se dostavlja brez polnilnika in baterije.