1 / 8Villager
Mešalnik za barvo Fuse VEM 1220 Villager
SKU: S224460
5.0/5 (1 ocen)
174,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Opomba: naprava se dobavlja brez polnilnika in baterije.
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Fuse mešalniki |
| Premer mešala | 120 mm |
| Blagovna znamka | Villager |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Navoj gredi - mešalniki | M 14 |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 5.48 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 0 - 450 rpm / 0-720 rpm |
Opis izdelka
Opomba: naprava se dobavlja brez polnilnika in baterije.
