1 / 5Villager
Kosilnica Traktorska Akumulatorska Capricorn 38
SKU: S225997
5.0/5 (1 ocen)
2999,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Tip motorja rezil: Indukcijski elektromotor Moč motorja rezil: 1350 W Polmer obračanja: 410 mm Merilnik delovnih ur Visok sedež Priključek za pranje ohišja Odbijač Košnja Mulčenje
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Akumulatorske traktorske kosilnice |
| Tip baterije | Lead-acid |
| Blagovna znamka | Villager |
| Hitrost košnje | 12.8 km/h |
| Višina košnje | 30-100 mm (centralno) |
| Širina košnje | 980 mm |
| Priključna moč | 1200 W |
| Površina košnje | 6000 m² |
| Tip elektromotorja | Indukcijski elektromotor |
| Priključna napetost | 48 V |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 280 kg |
| Vrsta prenosa - kosilnice | Ročni |
| Premer koles (spredaj/zadaj) | 15" / 16" |
| Število obratov - el./aku. orodje | 3200 rpm |
| Vpenjalna glava baterije - el./aku. orodje | 75 Ah |
Opis izdelka
Tip motorja rezil: Indukcijski elektromotor Moč motorja rezil: 1350 W Polmer obračanja: 410 mm Merilnik delovnih ur Visok sedež Priključek za pranje ohišja Odbijač Košnja Mulčenje