1 / 7Villager
Kosa Akumulatorska Z Nitko BC 3840 Zen Villager
SKU: S227217
5.0/5 (1 ocen)
249,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- ZEN 40 V brushless pogon – motor brez krtačk za večjo učinkovitost in daljšo življenjsko dobo, delovanje brez izpušnih plinov, tišje delovanje in enostavno vzdrževanje. - Dva sistema košenja – delo z nitko za travo ali s trikrako rezilno ploščo za gostejšo vegetacijo. - Tecomec glava – bump feed s
Tehnične lastnosti
| Kategorija | ZEN Akumulatorske kose z nitko |
| Premer nitke | 2 mm |
| Kardanska gred | Razdeljiva aluminijasta |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna napetost | 40 V |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Premer košnje z nitko | 380 mm |
| Premer košnje z rezilom | 255 mm |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 5.83 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 5500 rpm |
Opis izdelka
- ZEN 40 V brushless pogon – motor brez krtačk za večjo učinkovitost in daljšo življenjsko dobo, delovanje brez izpušnih plinov, tišje delovanje in enostavno vzdrževanje. - Dva sistema košenja – delo z nitko za travo ali s trikrako rezilno ploščo za gostejšo vegetacijo. - Tecomec glava – bump feed sistem za hitro podaljšanje nitke in nadaljevanje dela brez orodja. - Nastavljiv ročaj – ergonomsko upravljanje in boljši nadzor med delom. - Varnostni ščitnik – zaščita uporabnika in preprečevanje odm