1 / 2Villager
Kompresor VAT VE 50L Villager
SKU: S222484
5.0/5 (1 ocen)
249,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Oljno mazanje Varnostna sklopka
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električni kompresorji |
| Tip motorja | V motor |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 2200 W |
| Število izhodov | 2 |
| Tip elektromotorja | V motor |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 40 kg |
| Delovni tlak - kompresorji | 8 bar |
| Sesalni pretok - kompresorji | 316 l/min |
| Prostornina rezervoarja - kompresorji | 50 l |
Opis izdelka
Oljno mazanje Varnostna sklopka



