
Bomber
Izvijači Set 2kos
SKU: S240308
5.0/5 (1 ocen)
7,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
PH2 × 100 mm 6 × 100 mm
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Izvijači |
| Tip ohišja | "Heavy duty" jekleno (1.8 mm) |
| Moč motorja | 0.65 kW |
| Premer izhoda | 1/2 (12.5 mm) |
| Blagovna znamka | Bomber |
| Prostornina koša | 28 l |
| Prostornina motorja | 123 cm³ |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 0.28 kg |
Opis izdelka
PH2 × 100 mm 6 × 100 mm



