
Villager
Fen za vroči zrak VLN 200 Villager
SKU: S221294
5.0/5 (1 ocen)
34,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- Difuzor × 2 - Nasadno strgalo × 2 - Ročno strgalo
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Fen za vroči zrak |
| Temperatura | 380 - 580°C |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 1800 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Št. načinov delovanja | 3 |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 1.37 kg |
| Pretok zraka - električno orodje | 150 / 300 / 500 l/min. |
Opis izdelka
- Difuzor × 2 - Nasadno strgalo × 2 - Ročno strgalo