1 / 4Villager
Dvigalo el. VEH 500 Villager
SKU: S221306
5.0/5 (1 ocen)
169,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Električna dvigala Villager so primerna za dvigovanje bremen v vašem gospodinjstvu ali delavnici.
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električna dvigala |
| Premer kabla | 4.2 mm |
| Hitrost dviga | 4 m/min / 8 m/min |
| Višina dviga | 6 m / 12 m |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 900 W |
| Nazivna obremenitev | 500 kg (6 m), 250 kg (12 m) |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 16.28 kg |
Opis izdelka
Električna dvigala Villager so primerna za dvigovanje bremen v vašem gospodinjstvu ali delavnici.

