1 / 9Villager
Debelinka VSTP 1525 Villager
SKU: S222519
5.0/5 (1 ocen)
449,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Omejevalnik globine Nastavek za odstranjevanje iverja Ključ za montažo Palica in blok za potiskanje
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Debelinka |
| Rezalni blok | 9000 min⁻¹ |
| Blagovna znamka | Villager |
| Vzdolžni zapor | 635 x 127 mm |
| Število nožev | 2 |
| Priključna moč | 1500 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 32.83 kg |
| Največja širina obdelave | 254 mm |
| Najvišja višina obdelave | 120 mm |
| Tesnilo - Dimenzije namizja | 270 x 303 mm |
| Abrihter - Dimenzije namizja | 920 x 263 mm |
| Delovna globina - stabilni stroji | 2 mm |
| Število obratov - el./aku. orodje | 9000 rpm |
| Kot nagiba vzdolžnega omejevalnika | 0°-45° |
| Največja globina reza pri ravnanju | 2.5 mm |
Opis izdelka
Omejevalnik globine Nastavek za odstranjevanje iverja Ključ za montažo Palica in blok za potiskanje