1 / 4Villager
Črpalka Vrtna JGP 10035 PRIME Villager
SKU: S226078
5.0/5 (1 ocen)
99,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Izdelek Črpalka Vrtna JGP 10035 PRIME Villager je dostupan za kupovinu, ali trenutno nema detaljan opis. Molimo vas da nas kontaktirate za više informacija.
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Vrtne črpalke |
| Premer izhoda | 1" (25 mm) |
| Premer sesanja | 1" (25 mm) |
| Blagovna znamka | Villager |
| Globina črpanja | 7 m |
| Priključna moč | 1000 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Največji pretok vode | 3.5 m³/h |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 6.59 kg |
| Najvišja temperatura vode | 35° C |
| Največja višina vodnega stolpca | 44 m |
Opis izdelka
Izdelek Črpalka Vrtna JGP 10035 PRIME Villager je dostupan za kupovinu, ali trenutno nema detaljan opis. Molimo vas da nas kontaktirate za više informacija.



