1 / 3Villager
Črpalka potopna VSP 18000 I Inox Villager
SKU: S219764
5.0/5 (1 ocen)
89,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Inox ohišje Odvodna cev (opcijsko)
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Potopna |
| Pretok vode | 18 m³/h |
| Premer izhoda | 1" (25 mm) |
| Premer sesanja | 1" (25 mm) |
| Blagovna znamka | Villager |
| Globina črpanja | 8 m |
| Priključna moč | 1100 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 8.01 kg |
| Najvišja temperatura vode | 35° C |
| Največja višina vodnega stolpca | 8 m |
Opis izdelka
Inox ohišje Odvodna cev (opcijsko)



