1 / 2Villager
Črpalka potopna VSP 13000 Villager
SKU: S219763
5.0/5 (1 ocen)
64,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Plastično ohišje Odvodna cev (opcijsko)
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Potopna |
| Pretok vode | 13 m³/h |
| Premer izhoda | 1" (25 mm) |
| Premer sesanja | 1" (25 mm) |
| Blagovna znamka | Villager |
| Globina črpanja | 8 m |
| Priključna moč | 750 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 5.69 kg |
| Najvišja temperatura vode | 35° C |
| Največja višina vodnega stolpca | 8 m |
Opis izdelka
Plastično ohišje Odvodna cev (opcijsko)



