
Agm
Črpalka potopna AGM ASP 6000 C
SKU: S221364
5.0/5 (1 ocen)
39,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- Samodejno delovanje preko plovca – črpalka se samodejno vklaplja in izklaplja glede na nivo vode, brez stalnega nadzora. - Možnost ročnega upravljanja – omogoča delovanje, ko je potrebno črpanje do minimalnega nivoja. - Termična zaščita motorja – samodejni izklop v primeru pregrevanja. - Samodejno
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Potopna |
| Pretok vode | 6 m³/h |
| Blagovna znamka | Agm |
| Globina črpanja | 5 m |
| Priključna moč | 250 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 3.91 kg |
| Dolžina kabla - črpalke | 10 m |
| Najvišja temperatura vode | 35° C |
| Največja višina vodnega stolpca | 6 m |
Opis izdelka
- Samodejno delovanje preko plovca – črpalka se samodejno vklaplja in izklaplja glede na nivo vode, brez stalnega nadzora. - Možnost ročnega upravljanja – omogoča delovanje, ko je potrebno črpanje do minimalnega nivoja. - Termična zaščita motorja – samodejni izklop v primeru pregrevanja. - Samodejno odzračevanje – olajša izločanje zraka iz črpalke. - Vzdrževanje Sperite zunanjost, očistite sesalni del od oblog in črpalko za kratek čas zaženite s čisto vodo, da izperete notranjost. Ne pustite, d



