1 / 8Villager
Črpalka hišni hidropar VGP 1500B Villager
SKU: S219760
5.0/5 (1 ocen)
319,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Litino ohišje Sesalna cev (opcijsko) Delovno kolo iz inoxa Cev za črpanje (opcijsko) Vodni filter (opcijsko)
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Hidropaki |
| Pretok vode | 6.3 m³/h |
| Premer izhoda | 1" (25 mm) |
| Premer sesanja | 1" (25 mm) |
| Blagovna znamka | Villager |
| Globina črpanja | 9 m |
| Priključna moč | 1500 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Delovni tlak - črpalke | 3 bar |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 20.46 kg |
| Najvišja temperatura vode | 35° C |
| Prostornina posode - črpalke | 19 l |
| Največja višina vodnega stolpca | 48 m |
Opis izdelka
Litino ohišje Sesalna cev (opcijsko) Delovno kolo iz inoxa Cev za črpanje (opcijsko) Vodni filter (opcijsko)



