1 / 6Villager
Čistilec visokotlačni VPW 195 Villager
SKU: S221180
5.0/5 (1 ocen)
399,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- profesionalna pištola - regulator tlaka - posoda za detergent - komplet 5 šob
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinski visokotlačni čistilci |
| Tip motorja | Villager VGR 250 H |
| Moč motorja | 4.1 kW |
| Največji tlak | 220 bar |
| Blagovna znamka | Villager |
| Največji pretok | 570 l/h |
| Število obratov | 3600 rpm |
| Prostornina motorja | 212 cm³ |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Dolžina kabla in cevi | 10 m |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 34.66 kg |
| Delovni tlak - visokotlačni čistilci | 186 bar |
| Tip črpalke - visokotlačni čistilci | Aluminijasta z medeninasto glavo |
| Namen uporabe - visokotlačni čistilci | Profesionalni čistilec |
| Najvišja temperatura vode - visokotlačni čistilci | 40 °C |
Opis izdelka
- profesionalna pištola - regulator tlaka - posoda za detergent - komplet 5 šob