1 / 12Villager
Čistilec Akumulatorski VHP 2420 Villager
SKU: S227246
5.0/5 (1 ocen)
124,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
40 cm/10 cm dolžina šobe Penomat Set 6 šob Opomba: Naprava se dobavi brez polnilca in baterije.
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Fuse čistilci pod visokim pritiskom |
| Največji tlak | 24 bar |
| Blagovna znamka | Villager |
| Največji pretok | 2 l/min |
| Priključna napetost | 18 V |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Dolžina kabla in cevi | 6 m |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 3.33 kg |
Opis izdelka
40 cm/10 cm dolžina šobe Penomat Set 6 šob Opomba: Naprava se dobavi brez polnilca in baterije.