1 / 6Villager
Cepilnik vertikalni PLS 10 T 2019 Villager
SKU: S219710
5.0/5 (1 ocen)
1199,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Dvigalo za debla Ročaj za vleko Ravno rezilo Križno rezilo (opcijsko)
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinski cepilniki |
| Tip motorja | Villager VGR 250 H |
| Moč motorja | 4.1 kW |
| Premer debla | 7 - 35 cm |
| Sila cepljenja | 10 t |
| Blagovna znamka | Villager |
| Število obratov | 3600 rpm |
| Prostornina motorja | 212 cm³ |
| Rezervoar za gorivo | 3.6 l |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Zmogljivost cepljenja | 105 cm |
| Vrsta noža- cepilniki | Raven, križni |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 143.5 kg |
| Hitrost rezila (navzgor/navzdol) | 3.4 cm/s / 6.5 cm/s |
Opis izdelka
Dvigalo za debla Ročaj za vleko Ravno rezilo Križno rezilo (opcijsko)