1 / 7Villager
Brusilnik-miška vibr. VLN 7120 Fuse Villager
SKU: S220015
5.0/5 (1 ocen)
37,49 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Opomba: Naprava brez baterije in polnilnika
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Fuse vibracijski brusilniki |
| Tip baterije | Li-ion |
| Tip brusilnika | Vibracijski |
| Blagovna znamka | Villager |
| Brusna površina | 135 mm x 135 mm x 95 mm |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 18 V |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 1.27 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 11000 rpm |
Opis izdelka
Opomba: Naprava brez baterije in polnilnika