1 / 3Agm
Brusilnik Kotni AGM AG 500-115
SKU: S227616
5.0/5 (1 ocen)
29,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- Moč motorja – Naprava ima moč motorja 500 W in hitrost prostega teka 12.000 vrtljajev na minuto, kar omogoča učinkovito brušenje in rezanje materiala. - Varnost in ergonomija – Opremljena je z odprtim varnostnim ščitnikom, blokado vretena in pomožnim ročajem, ki ga je mogoče namestiti na levo ali
Tehnične lastnosti
| Navoj osi | M14 |
| Kategorija | Kotni brusilniki |
| Blagovna znamka | Agm |
| Premer plošče | 115 mm |
| Priključna moč | 500 W |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 1.94 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 12000 rpm |
Opis izdelka
- Moč motorja – Naprava ima moč motorja 500 W in hitrost prostega teka 12.000 vrtljajev na minuto, kar omogoča učinkovito brušenje in rezanje materiala. - Varnost in ergonomija – Opremljena je z odprtim varnostnim ščitnikom, blokado vretena in pomožnim ročajem, ki ga je mogoče namestiti na levo ali desno stran, kar povečuje nadzor in varnost med delom. - Kompaktna in lahka zasnova – S težo le 1,5 kg in premerom diska 115 mm naprava omogoča enostaven prenos in uporabo.



