
Villager
Brusilnik el. rotacijski VLN 382 Villager
SKU: S221281
5.0/5 (1 ocen)
49,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Brusni papir Zbiralnik prahu Regulator hitrosti
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Rotacijski brusilniki |
| Tip brusilnika | Rotacijski |
| Blagovna znamka | Villager |
| Brusna površina | 125 mm |
| Priključna moč | 380 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 2.03 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 6000 - 13000 rpm |
Opis izdelka
Brusni papir Zbiralnik prahu Regulator hitrosti

